- Showbiz – tetova1.com

Fidan Gashi, disanjeri shqiptar që sjell modën e botës

fidan gashi

Një nga djemtë më simpatikë shqiptar i cili quhet Fidan Gashi dhe është me origjinë nga Kosova, vazhdon të jetë disanjeri që është një hap me modën në botë. Fidani njëkohësisht është edhe mashkulli shqiptar që adhurohet shumë nga femrat VIP, ku gazeta jonë mëson se disa prej tyre edhe ngatërrohen se kush ta ketë djalin në Më tepër


Lexuar: 645 herë
alidon 4
e Hënë, 2015
Lexuar: 190 herë

Aslaidon Zaimaj: “Erdha për pak, mbeta në Shqipëri”

Kohët e fundit është bërë top tema në shumë emisione, tituj gazetash dhe portalesh, jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe përtej kufijve, në Itali. Me zërin e tij magjik bëri për vete publikun, i Më tepër

labi
e Hënë, 2015
Lexuar: 1 094 herë

Labi u drejtohet me një mesazh shqiptarëve të Maqedonisë

Këngëtari Labinot Tahiri tashmë e ka dëshmuar se është një patriot dhe e do vendin e popullin e tij. Ai në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka lënë një mbishkrim ku i drejtohet vëllezërve dhe motrave Më tepër

voice
e Shtunë, 2015
Lexuar: 704 herë

Aslaidon Zaimaj, fituesi “The Voice of Albania 4”

Liridona Kuçi/ Tetova1 Në orët e para të datës 2 janar formati më i pëlqyer shqiptar nga i cili dalin talentë nga fusha muzika “The Voice of Albania” shpalli edhe fituesin e edicionit të katërt, djaloshin Më tepër

karaday
e Mërkurë, 2014
Lexuar: 563 herë

Serialet, “modeli” për të jetuar

Edhe pse më shumë se gjysma e kohës së lirë të një individi në Maqedoni kalon përpara televizorit, fabula edukative e një filmi, apo edhe emisioni të arrirë televiziv është vështirë të nxirret. Më tepër

shpat-kasapi
e Martë, 2014
Lexuar: 1 429 herë

Kush është vajza me Shpat Kasapin?

Këngëtari shqiptar, tetovari Shpat Kasapi, i cili konsiderohet si njëri nga yjet vendore më të kërkuar në trevat shqiptare, pikërisht nga gjinia femërore dhe i cili ishte në një lidhje të gjatë më Më tepër

elita5
e Shtunë, 2014
Lexuar: 1 756 herë

Në YouTube publikohet “Gabim” nga Elita 5 dhe Mimoza Shkodra (VIDEO)

Mbrëmë është publikuar në YouTube kënga “Gabim” nga Elita 5 dhe Mimoza Shkodra. Kjo është kënga e tretë që publikohet online nga albumi “Mohikani i fundit”, pas “Më fal” dhe “Meteor”. Tekstin Më tepër

bigmama
e Premte, 2014
Lexuar: 494 herë

Valentina, kënga konkuruese e Big Mamas në Kënga Magjike 2014 (VIDEO)

Big Mama vjen për herë të parë në skenën magjike edhe pse dëshirën për të ardhur e ka shprehur prej vitesh. “Kam vite që jam përpjekur të vij me një krijim të mirë, por gjithmonë ka ndodhur diçka Më tepër

bletzat
e Shtunë, 2014
Lexuar: 89 herë

Organet shtetërore i harojnë “Bletëzat”

Radio Bleta Tetovë vazhdon me traditën e Festivalit për fëmijë Bletzat . Festivali Bletezat është festival i vetem në Tetovë ku fëmijët kanë mundesi të shprehin talentin e tyre në këndim . Çmimet Më tepër

elita5-meteor
e Mërkurë, 2014
Lexuar: 1 421 herë

Ky është klipi më i ri i rock grupit tetovar Elita 5 (VIDEO)

Rock grupi legjendar “Elita 5” ka lansuar videoklipin e këngës së tyre më të re “Si meteor”, një këngë kjo e cila ishte paralajmëruar më herët që do të bëhet me videoklip. Videoklipi është Më tepër

KJO WEB FAQE HOSTOHET NE SERVERAT E GlobiSOFT.Net