- Showbiz – tetova1.com

Arifhikmeti humb vetëdijen (FOTO)

xhevdejashari

Xhevdet Jashari Aktori i “O sa mire”, i njohur nga publiku si Arifhikmeti, ka pasur probleme sot gjatë xhirimeve të episodit të ri. Arifikmeti nuk po ndihej mirë, dhe kështu humbi vetëdijen me ç’rast kolegët kanë intervenuar duke e dërguar atë menjëherë në spital, raporton Indeksonline. Pas pak kohe aktori u gjend në QKUK prej nga Më tepër


Lexuar: 1 957 herë
bujarosmani
e Hënë, 2014
Lexuar: 528 herë

Bujar Osmanit i lind djalë, do të quhet Mal Osmani

Zyrtari i lartë i Bashkimit Demokratik për Integrim dhe ish-ministri i Shëndetësisë Bujar Osmani është bërë sërish baba. Pas fëmijës së parë vajzë, bashkëshortja Valbona ka lindur djalë. Lajmi është Më tepër

loran-martes
e Shtunë, 2014
Lexuar: 3 987 herë

Sonte martohet aktori Luran Ahmeti (FOTO)

Aktori i njohur, tetovari që jeton në Shkup, Luran Ahmeti sonte i ka dhënë fund beqaris. Në Sallonin e Dasmave LILI në Shkup po zhvillohet dasma e Luran Ahmetit dhe tiranases Edlira Qyshka. Mysafir në këtë Më tepër

blerimdestani12345
e Shtunë, 2014
Lexuar: 459 herë

Blerim Destani, thyen rekord shikueshmërie në Sat1 të Gjermanisë

”The whore” apo në gjuhën gjermane ”Die wanderhure” është një film televiziv gjerman bazuar në një ngjarje të ndodhur në Konstanz të Gjermanisë mes viteve 1414 dhe 1415. Skenarist Më tepër

10728800_1502603629988367_382073812_n
e Mërkurë, 2014
Lexuar: 288 herë

Lil Vlora, ”Ju rrëfej jetën time të re”

Vajza e cila u bë e famshme në skenën muzikore për stilin e saj të vecantë rrëfen jetën e saj pas muzikës. Vlora Islami apo e njohur si Lil Vlora tashmë nuk është pjesë e skenës muzikore, ajo është Më tepër

blerimdestani1
e Martë, 2014
Lexuar: 1 454 herë

Blerim Destani përgatit foto sesion me… (Video + Foto)

Aktori tanimë i njohur për publikun shqiptarë dhe atë evropian ditë më parë ka para lajmuar se do të realizoj një foto sesion. Në rrjetin social Facebook, Destani ka bërë publike një video ku shihet Më tepër

elita 5
e Enjte, 2014
Lexuar: 287 herë

Elita 5 fitues të Zhurma Show 2014

Rok grupi legjendar shqiptar, Elita 5, janë fitues të çmimit të madh të Zhurma Show 2014. Edicioni i 10-të i Zhurma Show që u mbajt në Gjilan priti këngëtarë të shumtë, por jo edhe top emrat e estradës. Në Më tepër

blerimdest
e Mërkurë, 2014
Lexuar: 1 216 herë

Për inat të kujt Blerimi do të bëhet bodybulder (VIDEO)

Blerim Destani si duket gjimnastikën në kohën e fundit e bënë për inat të Noizit. Ata janë kapur se cili do e zhvilloj më shumë format trupore dhe Blerimi po ushtron ditë e natë që të ketë trup më Më tepër

blerimdest
e Hënë, 2014
Lexuar: 4 958 herë

Nuk është e lehtë të jesh Blerim Destani

Ai është kudo, duke u angazhuar në bizneset e të atit, në Dubai, në sete fotografike, xhirime filmash, etj. Blerim Destani pavarësisht se shumë i angazhuar, prap gjen kohë për veten dhe formën trupore. Të Më tepër

foto-rest
e Premte, 2014
Lexuar: 9 140 herë

Ish- i dashuri i jep dajak Adelina Tahirit, vëllaut të saj dhe … (Foto)

Këngëtarja shkupjane, Adelina Tahiri, jo shumë moti i dha fund lidhjes së saj, me djalin e zv.kryeministrit të Maqesonisë, Musa Xhaferi, për të nisur një lidhje të re. Ish- i dashuri i Adelinës, duket Më tepër

KJO WEB FAQE HOSTOHET NE SERVERAT E GlobiSOFT.Net