100 milionëshi i Barcelonës e preku topin veç njëherë gjatë ndeshjes

Real Madridi arriti ta fitoj ndeshjen kundër Barcelonësm e rezultat 1:3.

Në minutën e 80-të, derisa rezultati ishte 1:2, Koeman inkuadroj tre futbollistë: Griezmann, Trincao dhe Dembele, transmeton Indeksonline.

Reklame

Futbollisti francez, Antoine Griezmann për 13 minuta sa luajti e preku topin vetëm njëherë dhe bëri një pasim.

Përveç këtij pasimi, Griezmann nuk bëri asgjë dhe duekt se hyri vetëm për të vrapuar./Indeksonline/