15 raste në Tetovë, Osmani ka një apel

Advertisment

Në Tetovë dhe rrethinë janë konfirmuar 15 raste të reja me Covid 19, gjë që ka alarmuar institucionet relevante.

“Pas konfirmimit të 15 rasteve sot në Tetovë dhe rrethinë, në Klinikën e Tetovës mbajtëm një koordinim të jashtëzakonshëm më institucionet kompetente.

Reklame

Trendi në rënie i pandemisë nuk duhet të na jep vetëbesim të rejshëm. Ende ka nevojë për kujdesë. Sot kur do debatojmë për hapjen e bizneseve nuk guxojmë të lejojmë të rikthehet situata përsëri!” tha Bujar Osmani para mediave.

Deklaratë para Klinikë në Tetovë!

Gepostet von Bujar Osmani am Samstag, 9. Mai 2020