Maqedoni/ 45 të infektuar 7 të vd ekur në 24 orët e fundit

Advertisment
HTML Image as link

Në 24 orët e fundit janë kryer 552 teste për COVID-19 dhe prej tyre 45 kanë rezultuar pozitivë, ose thënë ndryshe 8 për qind e tyre. Po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 7 pacientë me COVID-19.

Ndërsa janë shëruar 86 persona.

Reklame

Во последните 24 часа се направени 552 тестирања, а регистрирани се 45 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 10…

Gepostet von Венко Филипче am Montag, 21. September 2020