A do të koalicionojë Alternativa dhe Aleanca me LSDM-Besa pas zgjedhjeve? (VIDEO)

Advertisment

Në emisionin ‘Click PLus’ Zejd Rexhepi ka folur per gjendjen aktuale në Maqedoni, si dhe per zgjedhjet parlamentare qe pritet te mbahen se shpejti.

Ja si u pergjigj ai ne pyetjen se a do te koalicionoje Alternativa dhe Aleanca me LSDM dhe Besen pas zgjedhjeve?!

Reklame

VIDEO: