A e keni ditur se Adelina Ismaili është bamirëse kaq e madhe?

Advertisment
HTML Image as link

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismaili, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, duke marrë vëmendjen me paraqitjet e saj.

Reklame

Adelina njihet si këngëtare, por si humaniste nuk është se kemi dëgjuar.

Por, së fundi është zbuluar se nga bamirësia e saj kanë përfituar 12 familje skamnore, të cilat janë bërë me banesa falë kontributit të saj.

Lajmi i tillë ka qarkulluar në rrjete sociale derisa ajo e ka publikuar në statusin e saj dhe ka falënderuar.

Ajo ka një karrierë të suksesshme me këngë të shumta hite, të cilat edhe sot e kësaj dite pëlqehen e këndohen nga publiku. /arbresh.info/