A i ka mbetur hatri Thaçit që i ikën nga PDSH-ja Imer Selmani dhe Rufi Osmani, ja si përgjigjet ai (VIDEO)

Kryetari i PDSH-se Menduh Thaçi mbrëmë ishte i ftuar ne emisionin Tv21 ku foli per zgjedhjet e 15 korrikut si dhe platformen e PDSH-se.

Ne njeren nga pyetjet e gazetarit ku u pyet se a i ka mbetur hatri Menduh Thacit qe kane ikur njerzit nga PDSH-ja mes tyre edhe Imer Selmani dhe Rufi Osmani ja si u pergjigj ai.

Reklame

VIDEO: