A ka flirtuar me politikanë Françeska? (VIDEO)

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe iu ka përgjigjur pyetjeve pikante në Prive.

Në 60 sekonda, ajo tregoi shumëçka rreth vetes.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Cila është oferta më e çuditshme që ka marrë, momenti më i frikshëm, a ka flirtuar me politikanë?

Këto dhe të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al