Vetëvrítet aksidentalisht derisa pastronte pushkën e gjahut

Sot rreth orës 8 të mëngjesit në Kërçovë është gjendur i vdekur një person i moshës 49 vjeçe.

Personi në fjalë siç mëson Alsat ishte nëpunës policorë në Stacionin Policorë Osllomej.

Bëhet fjalë për S.A. i lindur në vitin 1970. Viktima është me plagë në gjoks që supozohet se është shkaktuar derisa ka pastruar pushkën e gjahut.

Ekipet policore janë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin.