Adelina Berisha b ombastike në imazhin e fundit (FOTO)

Adelina rrëmbeu vëmendje Emri i njohur i skenës muzikore, Adelina Berisha konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse të showbiz-it shqiptar. 29 vjeçarja është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes të cilave ndan imazhe të ndryshme për fansat nga jeta e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet tërheqëse e veshur me një futsan të shkurtër, shkruan rtv21.tv Me këtë fotografi Adelina tërhoqi vëmendjen e ndjekësve në instagram, nga të cilët mori pëlqime dhe komente të shumta.

Reklame