Adelina Ismaili i dedikon fjalët më të bukura të dashurisë partnerit të saj: Krejt i kam kur…

Adelina Ismaili ka ndarë momente të ndryshme ma bashkëshortin e saj duke treguar se si po i kalon muajt e nxehtë të verës. Në këto postime nuk kanë munguar dhe dedikimet e ndjera njëjtë si në foton e fundit.

“Krejt i kam kur të kam ty”, ka shkruar Ismaili krah fotos ku shfaqet duke përqafuar partnerin e saj, Vali Krasniqi.

Reklame

Kujtojmë se dyshja janë prindër dhe të një djali të vogël, të cilin kanë zgjedhur ta mbajnë larg vëmendjes së rrjeteve sociale.