Adelina Ismaili: Jam më rehat se kurrë (VIDEO)

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismaili, u rikthye në një intervistë për Prive ku tregoi shumë gjëra.

Artistja foli për Eurosong dhe tregoi çfarë ka të re tek ajo.

Reklame

Të gjitha dhe më shumë mund t’i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al