Adnan Azizi nga Lëvizja Besa provokon Taravarin (foto)

Sekretari organizativ i Lëvizjes Besa, Adnan Azizi nëpërmjet një publikimi në facebook ka provokuar sekretarin gjeneral të Aleancës për Shqiptarët Arben Taravarin për deklaratët e fundit të tij, informon portali “tetova1”.

Azizi në facebook shkruan:

Kuvendi i degës së Tetovës mbrëmë zgjodhi për shef shtabi prof Dritan Bexhetin
Urime dhe na priftë e mbara.

Uroj që Taravari mos ta keqkuptojë edhe kuvendin e degës Tetovës si kuvend për lu ftë kundër ASHsë po të kundërtën, Lëvizja Besa Tetovë do i jep grushtin e fundit me 12 prill sundimit të BDIsë te shqiptarët! /tetova1/