Adrola Dushi publikisht e bën këtë gjest për Capital T (FOTO)

Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T dhe modelja bukuroshe Adrola Dushi janë përfolur shumë në media përgjatë ditëve të fundit.

Së fundmi, Capitali ka publikuar albumin e tij të ri “Skulpturë” dhe nuk ka munguar mbështetja publike e Adrolës.

Reklame

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet duke dëgjuar një këngë të albumit, në të cilën i ka bërë tag reperit.

Kujtojmë se pavarësisht fjalëve që kanë qarkulluar, Adrola e ka mohuar lidhjen me reperin. Gjatë një interviste në “NIN” ajo u shpreh se janë miq shumë të mirë.