Afërdita Dreshaj bëhet me ‘Porsche’ luksoze (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit pamje brenda dhe jashtë veturës së saj të re super luksoze.

Përmes këtyre imazheve, ajo bëri të ditur se ka blerë veturë të re të tipit “Porsche”, e cila kap çmim të lart.

Reklame

“I dashuri im i ri është këtu. E dashuroj dua kuq dhe zi”, ka shkruar ajo sipër atyre imazheve që i ndau me ndjekësit nga vetura e re.

Kujtojmë se Afërdita Dreshaj është e martuar me hokeistin çek Jakub Kindl.