Afërdita Dreshaj shkëlqen me paraqitjen nga Dubai (FOTO)

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare Afërdita Dreshaj, njihet për disa këngë që ka sjellë ndër vite.

Por ajo njihet edhe për bukurinë dhe format e saj trupore, që nuk heziton ti ekspozoj nëpër rrjetet sociale, ku është mjaft aktive, shkruan Indeksonline.

Tash e sa kohë ajo është e lidhur me milionerin çek Jakup Kindl, me të cilin shihet nëpër paraqitjet e saj nëpër vende të ndryshme nëpër botë.

Së fundmi ajo ka vizituar Dubain, nga ku është paraqitur vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet në formën më të mirë trupore, duke shkëlqyer me dukjen e saj.