Afërdita me i mazh të nxehtë uron Shën Valentinin (FOTO)

Modelja bukuroshe Afërdita Dreshaj ka arritur famën qysh në moshë të re, e nga atëherë emri i saj lakohet nga mediat rozë.

Edhe pse e ka sfiduar vetën edhe si këngëtare, duket se ky profesion nuk i ka “shkuar” shumë, duke iu kthyer sërish modelizmit, shkruan Kosovarja.s

Reklame

Prej martesës me biznesmenin çek Jakub Kindl, Afërdita nuk po i ndal pushimet e jeten luksoze në asnjë moment, po që çdo lëvizje e ndan edhe me fansat e saj në rrjete sociale.

Sot është dita e të dashuruarve Shën Valentini, dhe të gjithë mundohen të shprehin fjalë të ëmbëla dhe të bëjnë dhurata për të dashurit e tyre.

Afërdita ishte ajo e cila në rrjetin social Instagram postoj një imazh të nxehtë e veshur me një këmishë të bardhë duke vënë në pah gjoksin, dhe bashkëshorti duke e përqafuar në krahë duke u shfaqur shumë të dashuruar.

Në mbishkrimin e fotografisë modelja ka shkruar: “Gëzuar Shën Valentinin, Valentini im i përjetshëm, të dua shumë”. /Kosovarja/