Afrona Dika në veshjet tradicionale shqiptare: I kam në zemër krenare që jam shqiptare (FOTO)

Advertisment

Bashkëshortja e këngëtarit, Blero, Afrona Dika ka sjellur disa imazhe së fundi më ndryshe se asnjëherë më parë.

Modelja dhe blogerja e njohura ka pozuar me veshje tradicionale shqiptare, e që u shpreh se traditën shqiptare e ka në zemër.

Reklame

“Jam lindur dhe rritur ne Zvicër , por traditat shqiptare i kam ne zemër dhe mburrem qe jam shqiptare”, ka shkruar Afrona në mbishkrimin e imazheve në të cilat dukej për mrekulli.

Ndryshe, ajo dhe Blero ndonëse ka kohë që janë martuar, ende jetojnë larg njëri-tjetri për shkak të angazhimeve profesionale./Indeksonline