Agim Ibraimi flet për fy.erjet anti-shqiptare të “Komitëve”: Po nxisin urr.ejtje (VIDEO)

25

Futbollisti i Shkëndijës, Agim Ibraimi ka deklaruar për Lajm Tv se fy.erjet e tifozëve maqedonas “Komiti” vetëm se mund të nxisin urr.ejtje mes futbollstëve. Ai ka folur edhe për te.nsionet me brazilianin Felipe dhe nëse mund të quhen kampion të rinj të vendit.

Për më shumë ndiqni videon