Aida Doçi jep një tjetër lajm të mirë!

Advertisment

Aida Doçi këto ditë ka qenë në vëmendjen e shtypit rozë, për martesën e saj me Naserin.

Gjithçka rreth kësaj marrëdhënie u deklaruan çiftin para pak javësh në një intervistë për Privé.

Reklame

Mirëpo, tashmë është koha që e gjithë vëmendja të kthehet tek pjesa profesionale.

Aida ka paralajmëruar prurjen më të re të saj.

Xhirimet kanë përfunduar dhe shumë shpejt, këngëtarja sjell “Rrena e dashnia”./Prive.al