Aida Doçi publikon këngën e re “Po du me t’pa” (VIDEO)

Advertisment

Aida Doçi ka publikuar coveri-in më të ri me videoklip.

Projekti mban titullin “Po du me t’pa” dhe erdhi me tekst të Arian Agushit, riorkestrimi nga Arti Rec.

Reklame

Ndërsa për klipin u përkujdes MProduction, producent Mirton Xhekaj.

Kujtojmë që pak ditë më parë Aida solli një tjetër këngë të re “Ty Kosovë”

Më poshtë kënga e plotë e Aidës: