Kaq e bukur duket Aida Doçi me fustan e frizurë nusesh (FOTO)

Advertisment

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover.

Reklame

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E pas martesës, atë e gjejmë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan nusesh.

E me këtë pamje, Aida shfaqet mahnitëse./ORAinfo