Aida Docin martesa e ka zbukuruar edhe më shumë (FOTO)

Advertisment

Këngëtarja e njohur Aida Doci ditë më parë është martuar.

Duke qenë gjithmonë afër me ndjekësit e saj, momentet më të mira të jetës ai i ka shprehur me imazhe të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Pasi që njihet për një stil të veçantë dhe e dalluar në paraqitjet fizike, këngëtarja shihet që martesa e ka zbukuruar edhe më shumë.

Në imazhin e fundit që ka postuar, me një grim të bukur dhe fustan të veçantë shkëlqen.

Komentet e shumta nuk i munguan nga ndjekësit e saj.