Ak sident mes policisë dhe një veture

Një ak sident sapo ka ndodhur ne fshatin Kondove te komunes se Sarajit ku nje veture e tipit Yugo është aksidentuar me veturën e policisë ku më pas ka ak sidentuar edhe njê veturë tjetër të parkuar afër.

Sipas informacioneve të para njëri polic eshte i lenduar dhe është dërguar në spital.

Policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë/ tetova1