Ak sidentohet 31-vjeçarja nga Tetova

Advertisment
HTML Image as link

Sot rreth orës 05 e 20 minuta, në rrugën ,,Vidoja Smilevski-Bato“ në Tetovë, vetura “Audi A8” me targa të Tetovës,

e drejtuar nga 33 vjeçari D.M. nga Falishti i Tetovës, ka ak sidentuar 31 vjeçaren nga I.T. nga Tetova,

Reklame Reklamë:
Qries

e cila kishte pësuar lëndime trupore dhe me autoambulancë është dërguar ku edhe është mbajtur për trajtim mjekësorë në Spitalin Klinik Tetovë.

Vendi i ngjarjes u inspektua nga ekip i Sektorit për Punë të Brendshme-Tetovë.