Aksident i pazakontë në Gostivar, motoristi h umb kontrollin del në asfalt (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Një aksident i parëndomt nga ndodhur në qytetin e Gostivarit. Në rrjetet sociale qarkullon një video ku shihet një person se si i vozit motorin në fushën e gjelbër afër stadiumeve të qytetit, njofton Lobi.

Por diçka nuk shkon mirë. Drejtuesi i motorit humb kontrollit tek drejtohet një kodre me dhe që ndanë fushën e gjelbër prej rrugës tek ura e re e qytetit.

Reklame

Aty humb kontrollin duke u përplasur me shenjën e komunikacionit dhe duke mbaruar i shtrirë në asfalt. Për më tepër ndiqni videon: