Aksident i rëndë , lëndohen dy persona nga Neproshteni

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh midis Neproshtenit dhe Xhepçishtit.

Sipas informacioneve dy persona kanë mbetur të lënduar në ndërkohë që ata menjëherë janë dërguar në Qendrën Spitalore në Tetovë.

Reklame

Personat janë nga Neproshteni ndërsa ata ishin duke udhëtuar me veturën “Tiko” ndërsa janë përplasur me një traktor.Nuk dihen akoma shkaqet e aksidentit . Policia ndodhet në vendngjarje dhe do të jep më shumë detaje ./Tetovasot