Aksident i rëndë midis një traktori dhe dy veturave , një vi ktimë e disa të lënduar

Advertisment

Një vi ktimë dhe të lënduar të tjerë nga një aksident i rëndë sonte midis një traktori dhe dy veturave në Kavadar.

Shërbimi i Urgjencës Mjekësore konfirmoi për MIA-në se tani për tani mund të thuhet me siguri se vetëm një viktimë është, ndërsa numri i saktë i të lënduarve akoma nuk mund të thuhet.

Reklame

Zëdhënësi i SPB Veles, Veroljub Dodevski tha se është duke u zhvilluar inspektimi në vend dhe tani për tani ai nuk mund të thotë më shumë detaje.