Aksident i rëndë në autostradën Arbër Xhaferi (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa çastesh në autostradën Arbër Xhaferi ku një veturë ka goditur nga mbrapa një ‘shpleper’.

Sipas informacioneve të para ka edhe të lenduar ku ambulanca ka derguar nje edhe ne spital.

Reklame

Policia gjendet ne vendin ngjarjes dhe po heton rastin e plotë informon tetova1.com

tetova1.com