Aksident i r ëndë në autostradën Tetovë – Gostivar

Advertisment
HTML Image as link

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Tetovë-Gostivar ku një veturë ka humbur kontrollën dhe ka go ditur një veturë tjetër e cila është rrokullisur.

Sipas informatave të para dy persona janë lënduar ku me urgjencë njëri nga to është dërguar në Klinikën e Shkupit pasi ka pësuar lëndime të rënda!

Reklame

Policia ka mbërritu në vend ngjarje…