Aksident i rëndë në Kërçovë-Ohër, humb jetën një person katër të lënduar

AdvertismentCustom Text

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Kërçovë-Ohër, njofton.

Në aksident janë përshfirë dy vetura.

ReklameCustom Text

Katër persona janë lënduar kurse i pesti shoferi nuk ka mundur ti mbijetoj plagëve.

Vonesa e ndihmës së shpejtë mbi 35 minuta e vështirësoj gjendjen edhe ashtu të rënduar të pacientit që nuk i mbijetoj plagëve.

Para se të vinte ndihma e shpejtë në ndihmë të të lënduarve dolën qytetarët.

Për ngjarjen raporton news33, dhe konfirmon vdekjen e njërit prej personave të përshirë./News33/