LAJMI FUNDIT/ Aksiident i rëndë në rrugën Tenovë – Çegran, disa të lënduar

Advertisment

Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën regjionale Tenovë – Çegran ku si pasojë e aksidentit ka disa të lënduar.

Komandati i Zjarrfikësit Uka Aliti për TetovaSot thotë se në vend ngjarje është ndihma e shpejtë ekipi i zjarrëfikësve si dhe policia. Sapo ka ndodhur aksidenti në rrugën regjionale, ka të lënduar që janë dërguar në spital menjëherë.Jemi këtu edhe ndihma e shpejt dhe policia, pritet të zbardhet rasti thotë Uka Aliti.

Reklame

Për zbardhje të rastiti pritet që policia të jep detaje në vazhdim../TetovaSot