Aksiident i rëndë trafiku në Kumanovë, p ërplasen direkt dy vetura (VIDEO)

Advertisment

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në dalje të Kumanovës në rrugën që shpie për në fshatrat e Likovës.

Me këtë rast jane përplasur kokë më kokë dy vetura të cilat jane dëmtuar shumë, policia menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes në çrast ka ndërmarre të gjitha ha masat ligjore. Për momentin përveç dëmit material nuk dihen pasojat në njerëz për shkak se procesi i analizës dhe vlerësimit është në rrjedhë e sipër./Gazeta Lajm

Reklame

 

Aksident i rëndë trafiku në Kumanovë, përplasen direkt dy vetura (VIDEO)

Aksident i rëndë trafiku në Kumanovë, përplasen direkt dy vetura (VIDEO)LEXO: https://lajmpress.org/aksident-i-rende-trafiku-ne-kumanove-perplasen-direkt-dy-vetura-video/

Gepostet von Lajm TV am Sonntag, 13. September 2020