Aksident në autostradën Shkup – Tetovë (Foto)

Vetëm pak orë më parë në autostradën Shkup – Tetovë, më saktësisht në afërsi të fshatit Zhelinë ka ndodhur një aksident komunikacioni, njofton gazeta KOHA.

Sipas informacioneve te para nuk ka te lenduar behet fjale per deme materiale.

Reklame

Policia pritet te arrij ne vendngjarje dhe te hetoj rastin.