Aksident në autostraden Tetovë – Gostivar (FOTO)

Një aksident ka ndodhur ne autostraden Tetove – Gostivar ku ne dalje te pikpageses se Tetoves.

Sipas disa informacioneve ka të lënduar të cilët janë transferuar me urgjencë në Qendrën Klinikie Tetovë.

Reklame

Policia eshte ne vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plote.