Aksident në autostradën Tetovë – Shkup, përmbyset një automjet afër Zhelinës (VIDEO)

Advertisment

Një aksident që ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Tetovë – Shkup në afërsi të fshatit Zhelinë, përmbyset një automjet

Siç mëson TS nga lexuesi dhe i cili ka dërguar fotografitë në redaksi, nga aksidenti ka edhe të lënduar.

Reklame

Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë gjithçka që lidhet me aksidentin./TS