Aksident në magjistralen Tetovë – Gostivar (VIDEO)

115

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Tetovë – Gostivar ku sipas informatave të para një veturë ka goditur murin.

Një Mercedes karavan kishte goditur murrin dhe ka bllokuar magjistralen duke shkaktuar edhe tollovi, por për fat të mirë nuk ka të lënduar por vetëm dë.me materiale./tetova1

Policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë.