Aksident në rrugën Gostivar – Kërçovë, ka të lënduar

Mbrëmë në magjistralen A2, Gostivar – Kërçovë, automjeti “Audi” me targa të Gostivarit i drejtuar nga BD (27 vjeç) nga Gostivari ka dalë nga rruga.

Në aksident është lënduar rëndë pasagjeri MB (25), ndërsa pasagjerët A.J. dhe J.J.,kan marr trajtim në Qendrën Emergjente Gostivar. Kontrollin e ka bërë ekipi i stacionit policor të Gostivarit.

Reklame