Aksident në rrugën Tetovë – Jazhinc

Një aksident ka ndodhur para pak castesh në rrugën Tetovë – Jazhinc te hyrja e përbashkët për në fshatrat Sllatinë dhe Tearc, ku sipas informacioneve të para janë përplasur 3 vetura.

Ka edhe persona të lenduar leht. Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë./Tetova1/

Reklame