Aksident në Shkup, h.umb jetën një 60-vjeçar

72
#

Një 60-vjeçar nga Shkupi ka h.umbur jetë në një aksident ku me veturën e tij ka go.ditur në një mur betoni.

“Dje në orën 14:35 në rrugën lokale Ilinden fshati Ajvatovci është lajmëruar se një veturë e markës “Ford Focus” me targa të Shkupit e drejtuar nga V.D. (60), ka dalë nga rruga dhe ka g.oditur në një mur betoni. Shoferi V.D. ka nderuar jetë në vendin e ngjarjes”, njoftojnë nga MPB.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë bërë ekipet e SPB Shkup dhe prokurori publik.