Aksident në Shkup, makina me shpejtësi të madhe përplaset me autoambulancën (VIDEO)

Advertisment

Një aksident i rëndë mbrëmë ka ndodhur në bulevardin “Aradhat Partizane” në Shkup, kur një makinë ka goditur autoambulancën.

Sic mësohet makina me shpejtësi të madhe ka goditur furgonin e ndihmës së shpejt dhe se ka të lënduar.

Reklame

Në vendin e aksidentit menjëherë më pas kanë mbërritur edhe dy ambulance tjera që i kanë transportuar të lënduarit. Deri tani nuk bëhet e ditur se sa persona kanë pësuar me lëndime. (INA)