Aksiident fatal në Itali, h umb jetën 25 vjeçarja shqiptare

74

Një aksiident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë ku si pasojë ka hu mbur jetën 25 vjeçarja shqiptare.

Viktima është identifikuar me inicialet L.I. dhe kishte parkuar makinën teksa priste të kalonte në anën tjetër të rrugës ku u përplas nga një mjet tjetër.

Drejtuesi i mjetit gjithashtu është dërguar në spital pasi kaloi në gjendje shoku.