Aksiident i rëndë në Maqedoni një person humb jetën dhe tre të lënduar

Një person ka humbur jetën ndërsa tre të tjerë janë lënduar pasi që një automjet me targa të Shkupit është rrokullisur në autostradën Negotinë – Demir Kapi.

Zëdhënësi i Sektori për Punë të Brendshme – Veles ka konfirmuar rastin për MIA, por pa dhënë më shumë detaje.

Reklame

Inspektimi në vend ngjarje ende është duke vazhduar.