Aksiident në rrugën e Plastikave në Shkup (FOTO)

Një aksident ka ndodhur para pak castesh ne rrugen e Plastikave ne Shkup , ku nje kamion eshte perplasur me nje veture te tipit Golf 4.

Sipas informacioneve te para nuk kishte persona te lenduar por vetem deme materiale.

Reklame

Policia menjeher erdhi ne vendngjarje dhe po heton rastin./tetova1