Aksiident trafiku, rrotullohet një automjet në Shkup

Një aksident trafiku në lagjen “Autokomanda” në hyrje të Shkupit ka rezultuar me përmbysjen e një automjeti të transportit.

Automjeti i transportit “Fiat” qëndron i përmbysur në vendngjarje ku dhe mbërriti policia për të insperktuar aksidentin ndërkohë policia e trafikut po rregullon trafikun në mënyrë që të funksionojë pa pengesa.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Dëshmitarët thonë se përplasja ka ndodhur në mëngjes por nuk ka raportime për njerëz të lenduar rëndë. Policia dhe autoritetet po punojnë për zbardhjen e rastit.