Aksion i madh në një lokal të njohur në Shkup, ka edhe përplasje fizike

Advertisment

Pesë automjete të policisë dhe ekipe të inspektoratit të tregut ia kanë mësyer një objekti të njohur hotelierik në Bulevardin Ilinden, raporton TV21.

Aksioni po zhvillohet edhe në këto momente dhe priten detaje nga Ministria e Brendshme, transmeton Zyrtare.net.

Reklame

Në rrjetet sociale, disa nga të pranishmit shkruajnë se ka pasur edhe përleshje fizike. Në vendin e ngjarjes shihet edhe një autoambulancë. /Zyrtare.net/