Aktori i famshëm i jep fund lidhjes 6 vjeçare, ndahet nga këngëtarja shqiptare!

Amos Zaharia aktori i njohur shqiptar ose siç shumë e njohin si djali i aktores Yllka Mujo duket se i ka dhënë fund lidhjes së tij disavjecare me këngëtaren Gigliola Haveriku.

Asokohe Amos dhe Gigliola shiheshin kudo bashke madje edhe në intervista. Madje ata e kishin zyrtarizuar marrëdhënien e tyre edhe me pëlqimin e prindërve.

Por duket se çdo gjë ka marrë fund. Ata kanë fshirë fotot nga Instagrami dhe nuk e ndjekin me njëri-tjetrin.

Madje edhe burime të afërta i konfirmojnë zërat dhe nuk dihet arsyeja e ndarjes.