Aktori i njohur shqiptar e konfirmon se është pozitiv në coronavirus

Aktori i njohur i ‘Portokalli’, Florjan Binaj e ka konfirmuar raportimin medial se është pozitiv në coronavirus.

Përmes një postimi në rrjete sociale, ai ka bërë të ditur se është asimptomatik por është izoluar me kohë dhe i duhet të mungojnë në javët e fundit të sezonit të ‘Portokalli’.

Reklame

Postimi i tij i plotë më poshtë. /Prive.al

FOTO: https://www.instagram.com/p/CBlU-s3Fw5G/?utm_source=ig_embed