Aktorja shqiptare gati të bëhet nënë: Kam bërë çdo gjë gati

Aktorja dhe moderatorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi është një personazh mjaft i dashur nga publiku. Me paraqitjet e saj të ëmbla ajo ka marrë vazhdimisht vëmendjen e fansave, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se është gati të bëhet nënë për herë të parë, derisa ka thënë se kjo është një pritje e padurueshme, duke theksuar gjithashtu se ka bërë gjithçka gati.

Reklame

Kujtojmë që Jonida është e martuar me aktorin nga Kosova, Besnik Krapi.