Aktorja shqiptare ‘thyhet’ në mes, që të dalë sa më seksi

Është shumë aktive në rrjetet sociale.

Arta Nitaj u është kthyer pozave joshëse dhe atraktive, shkruan Syri Kosova.

Reklame

Në Instagram së fundmi bukuroshja ka hedhur një fotografi ku mahniti me paraqitjen e saj.

E ‘thyer’ në mes, që të dal sa më seksi, Arta siç duket ia arriti qëllimit.